www.cvonline.hu

Áruházvezető / Áruházvezető-helyettes

  • A hirdetés 327 napja lejárt

Kereskedelmi és vezetői tapasztalattal rendelkező kolléga jelentkezését várjuk

munkakör betöltésére, szegedi munkavégzésre.

Feladatok:

  • Áruház adminisztratív ügyeinek intézése
  • Az áruház dolgozói csapatának vevőorientált vezetése, motiválása, szakmai támogatása
  • Részvétel az eladásban
  • Eladásösztönzés

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Többéves kereskedelmi, vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Rugalmas és a csapatban való együttműködés
  • Vevőközpontú és forgalomorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Tartós foglalkoztatás
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye, Szeged

Fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a megadott e-mail címen lehet. A levél tárgy részéhez kérnénk feltüntetni: Vezető munkatárs Szeged

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola