www.cvonline.hu

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budapest III. kerületbe, keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

 AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Az Ön feladata:

Az áruházi adminisztráció vezetése:

  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal NÉMET nyelven
  • Áruházi és raktári listák feldolgozása
  • Hitelügyintézés
  • Leltár megszervezése
  • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (III. kerület-vevőszolgálat) az alábbi e-mail címre.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német