www.cvonline.hu

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

Európa vezető bútoráruháza a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület – Savoya Park) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Az Ön feladata:

  • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása
  • Hitelügyintézés
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal NÉMET nyelven
  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Áruházi és raktári listák feldolgozása
  • Leltár megszervezése

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Flexibilitás az áruházak között
  • Rugalmasság és tanulási készség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és város megjelölésével e-mailen az alábbi e-mail címre. (A tárgyban: BUDAPEST-vevőszolgálat megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német