www.cvonline.hu

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs - Kecskemét

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan megnyílt áruházunkba, az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs

Leendő munkatársunk feladatai:

Az áruházi adminisztráció vezetése:

  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Főkassza kezelése, áru cserék-és visszavétek lebonyolítása
  • Kiszállítások megszervezése, adminisztrációja
  • Reklamációk kezelése
  • Hitelügyintézés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Vevőbarát, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás

Előny:

  • Főkasszában, vevőszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „Kecskemét vevőszolgálati munkatárs”

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő