www.cvonline.hu

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs - Debrecen

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömaX áruházakat nyit. A mömaX megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló debreceni áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Fontos, hogy a betanulási idő alatt ( 2-3 hónap ) legyél rugalmas, mivel országszerte több áruházunk működésébe is betekintést fogsz nyerni!

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs

AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:
Az áruházi adminisztráció és vevőszolgálat vezetése:

  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal NÉMET nyelven
  • Áruházi és raktári listák feldolgozása
  • Hitelügyintézés
  • Leltár megszervezése
  • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Hasonló területen, kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség

Jelentkezésed, - német nyelvű szakmai önéletrajzodat- a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („DEBRECEN-vevőszolgálat”), az alábbi e-mail címen  várjuk.

Köszönjük érdeklődésedet!

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen