www.cvonline.hu

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs aktív NÉMET nyelvtudással

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Budapesti áruházainkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Áruházi vevőszolgálatos munkatárs

aktív NÉMET nyelvtudással

Feladataid:

Az áruházi adminisztráció vezetése:

  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal NÉMET nyelven
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Áruházi és raktári listák feldolgozása
  • Hitelügyintézés
  • Leltár megszervezése
  • Kasszafolyamatok ellenőrzése és támogatása

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (Budapest – vevőszolgálati munkatárs), e-mailen a lenti e-mail címre.

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német