www.cvonline.hu

ÁRUHÁZI ÜGYINTÉZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1076541

Feladatok:
  • Ügyfélkezelés
  • Értékesítés
  • Hitelügyintézés
  • Szolgáltatások közvetítése

Elvárások:
  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelmet (fix+jutalék)
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, karrierlehetőséget
  • Oktatásokon, tréningeken való részvételt
  • Dinamikus csapatban való munkavégzést.

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség (PSZÁF vagy bankszakmai, banki ügyintéző)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Ózd

Egyéb információk:
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tesco áruház