www.cvonline.hu

ÁRUHÁZI ÜGYINTÉZŐ-TÁMOGATÓ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1076878

Feladatok:
  • Áruházi ügyintéző munkájának támogatása
  • Szolgáltatások bemutatása, figyelemfelkeltés
  • Érdeklődök odakísérése az áruházi ügyintézőhöz

Elvárások:
  • Meggyőző, magabiztos és dinamikus személyiség

Juttatások:
  • Heti 20-40 óra munkavégzés
  • Másodállás mellett is végezhető
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierlehetőség
  • Oktatásokon, tréningeken való részvétel
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Előnyök:
  • Érettségi
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • Tata

Egyéb információk:
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tesco áruház