www.cvonline.hu

Áruházi polcfeltöltés, árukihelyezés, anyagmozgatás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1083308
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Barkácsáruház partnerünk újpesti telephelyére várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • Termékek raktárból történő mozgatása
  • Polcsorok áruval történő feltöltése
  • A kihelyezett termékek számának ellenőrzése és egyeztetése a raktári adminisztráció szerint
  • Raklapos áruk kihelyezése, anyagmozgatás a raktártérből a vásárlótérbe az ügyeletes áruházvezető kérseinek figyelembevételével

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó fizikummal párosuló precíz munkavégzés

Munkaidő: Az áruház nyitvatartásában H-P 08.00-tól 20.00-ig de-du megosztásban, esetenként hvg.

Előnyt jelent:

- Leltározásban szerzett tapasztalat
- Folyamatos munkavégzés a projekt végéig (1-2 hét folyamatos vállalása)

Amit kínálunk:

  • órabér: bruttó 765 Ft

Jelentkezni Link megjelenítése" onclick="window.open(this.href, 'Regisztrci', 'resizable=no,status=no,location=no,toolbar=no,menubar=no,fullscreen=yes,scrollbars=no,dependent=no'); return false;">regisztráció-t követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!