www.cvonline.hu

Áruházi pénztári kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 975187
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Tagjaink a két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Te legyél a következő!

Feladatok:

  • Pénztár kezelés
  • Aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet és kiszolgálás megvalósításában

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hétvégi szombati műszak vállalása

Előnyt jelent:

  • Áruházban szerzett pénztárkezelési tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 720 Ft/óra + MT szerinti műszakpótlék
  • Kijutás 162-es busszal a KÖKI Termináról

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest