www.cvonline.hu

Áruházi minőségbiztosítási vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.07.14.
Hirdetés azonosító: 955138

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Áruházi minőségbiztosítási vezető
Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Bláthy Ottó u. 1.
Főbb feladatok: Felügyeli az áruház működtetésének minőségbiztosítási folyamatait, és ellátja a termékek forgalmazásával kapcsolatos tevékenységek szakmai felügyeletét.
Kapcsolatot tart és egyeztet a hatóságokkal, határozataikra válaszlépéseket tervez.
Biztosítja, hogy az eszközök, berendezések és a különböző helyiségek a minőség- és élelmiszer-biztonsági, valamint a higiéniai szempontoknak megfeleljenek.
Felügyeli a selejtkezelés, leértékelés és hulladékkezelés folyamatát.
Ellenőrzi és dokumentálja a termékproblémákat és a vásárlói panaszokat.
Oktatja a vevőközpontú szemlélet szabályait, továbbá részt vesz az élelmiszer-biztonsági és egyéb oktatások megtartásában, valamint a munkabiztonsági kampányok, fórumok szervezésében.
Együttműködik az esetleges munkahelyi balesetek kivizsgálásában és a szükséges intézkedések végrehajtásában.
Lebonyolítja a havi minőségbiztosítási vizsgálatokat, a tapasztaltak alapján cselekvési tervet készít.
Munkakör betöltésének feltételei: élelmiszer- vagy kereskedelmi területen szerzett felső-, vagy középfokú végzettség,
HACCP előírások ismerete,
Word, Excel, Outlook, Internet felhasználói szintű ismerete,
vevőközpontú szemlélet,
készség a csapatmunkára,
igény és képesség önmaga és a beosztottak fejlesztésére,
jó elemző és döntéshozói képesség,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság.
Szükséges végzettség: Egyetem, főiskola, szakközépiskola
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: adminisztrációs és kiskereskedelmi munkatapasztalat,
az ellenőrző hatóságok működésének ismerete (APEH, Fogyasztóvédelem, ÁNTSZ, stb.).