www.cvonline.hu

Áruházi kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 710076

Nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk Áruházi kisegítő munkára

Feladatok:
  • Árufeltöltés, áruátvétel
  • Polcszervíz
  • Raktári kisegítő munka
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 16. életév
  • Megbízhatóság
  • Jó állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Szorgalom
Amit kínálunk:
  • Nettó 500 Ft/óra munkabér
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Alkalmi munkalehetőség, rugalmas időbeosztással.
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Egyéb:
  • Munkaidő: december 6. (péntek) 10.00.-18.00, december 7. (szombat) 10:00-18:00, december 13. (péntek) 10:00-18:00, december 14. (szombat) 10:00-18:00, december 20. (péntek) 10:00-18:00, december 21. (szombat) 10:00-18:00
Kapcsolat:
Jelentkezés: telefonon: Kardics Tímea 20/6655-709 vagy e-mailben: E-mail cím megjelenítése, a következő adatok elküldésével: Munka megnevezése: Áruházi munka, Város: Szombathely, Név, Születési dátum, Telefonszám, Lakhely, Iskola. Kövess minket facebookon (Prohumán Diákmunka-Prodiák Iskolaszövetkezet) is, hogy minden aktuális munkánkról azonnal értesülj!