www.cvonline.hu

Áruházi kisegítő

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1099230

Lakberendezési partnercégünk részére keresünk diák áruházi kisegítő munkatársakat.
Feladatok:

  • Polcok feltöltése
  • Vásárlók tájékoztatása

Elvárások:
  • Nappalis diák jogviszony
  • Napi 8 órás munkavégzés vállalása

Juttatások:
  • Kedvező órabér
  • Folyamatos munkalehetőség

Előnyök:
  • Székesfehérvári lakhely

Jelentkezés módja:
  • Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak kérlek jelentkezz a megadott email címen vagy telefonon az alábbi számon 70/665-5774 !

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Egyéb hasonló állások Önnek
Gyakornok francia, olasz vagy spanyol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4325)

Pannonjob Kft.

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából kere...


Villamosmérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4243)

Pannonjob Kft.

Móri partnercégünk megbízásábólkeresünk diákoka...


Mérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4704)

Pannonjob Kft.

Székesfehérvári partnercégünk csapatába keresün...