www.cvonline.hu

Áruházi kisegítő - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 883501

Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Kereskedelmi területen működő partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre

Feladatok:
  • Árukészlet ellenőrzése, árufeltöltés
  • Áruátvétel, csomagolás, raktározási folyamatok segítése
  • Vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása
  • Az üzlet és a kihelyezett áruk rendben tartása
  • Nyugták kiállítása, ÁFA-s számla írása
  • Naprakész áruismeret
Elvárások:
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • 10-18 óráig tartó munkaidő vállalása
Előny:
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fiatalos légkör
  • Modern, igényesen kialakított munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Fix órabérezés
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Debrecen
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségeidet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgymezőben tüntesd fel: Áruházi kisegítő - Diákmunka