Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Áruházi kisegítő diákmunka - Sopron


 
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 975959

lakberendezési áruház megbízásából keresünk diákokat
Feladatok:

  • polcfeltöltés, árurendezés, készletmozgatás, áruházi dolgozók munkájának segítése

Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony, megbízhatóság, precizitás, Rugalmasság

Juttatások:
  • Rugalmas beosztás, versenyképes fizetés

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, több nap vállalása heti szinten

Egyéb kapcsolati információk:

Jelentkezés módja:

Egyéb hasonló állások Önnek
Személybiztosítási kárügyintéző

Trenkwalder Kft

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...
Budapest


Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém


Hegesztő-lakatos

Trenkwalder Kft

Dolgozz Szegeden Hegesztő-lakatosként:Hegesztő-...
Csongrád, Csongrád