Áruházi kisegítés (munkavédelmi cipővel rendelkező diákok részére)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 953078
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Feladatok:

  • termékek pakolása, rendezése
  • árufeltöltés

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
  • hosszútávra (minimum 3 hónap) hétfőtől-péntekig min. 20 óra heti legalább 3 napos + 2 szombat munkavállalással.

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 604 Ft/óra + MT szerinti műszakpótlék

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Játssz velünk ismét!

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!

Részletek: Link megjelenítése