www.cvonline.hu

Áruházi kisegítés-árufeltöltés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1194714
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Feladatok:

  • kereskedelmi egységekben, üzletekben az áruk raktárból való kijuttatása
  • a polcok és rakodóterületek feltöltése
  • az áruk és a raktár, illetve a rakodóterületek tisztán és rendben tartása
  • az érkező áru átvétele
  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • címkézés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
  • hosszútávra (minimum 3 hónap) hétfőtől-péntekig min. 20 óra heti legalább 3 napos + 2 szombat munkavállalással.

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 810 Ft/óra + műszakpótlék

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.