Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Áruházi host / hostess


  • A hirdetés 922 napja lejárt

Magyarország legnagyobb áruházláncába keresünk

host / hostess

munkatársakat.


Feladatok:
• Áruházi vásárlók megszólítása és tájékoztatása
• Piacvezető banki termékek ajánlása

Elvárás

• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Pontos, megbízható munkavégzés 

Értékelt kvalitások

• Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

• Bejelentett munkaviszony
• Folyamatos, hosszú távú együttműködés 
• Versenyképes díjazás, alapbér + jutalék
• Karrierlehetőség 

Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi tanácsadó

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

 Pénzügyi tanácsadó Ha izgalmas kihívást jelen...
Kecskemét, 6000 Magyarország, Bács-Kiskun


Procurement Coordinator – Dutch speaking – Szeged

BP Global Business Services Europe

BP – a different perspective on commitment. A...
Szeged


Manager Trainee Program

AEGON Prémium

Az Aegon Prémium Üzletág az emelt szintű szolgá...
Budapest, Pest