Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Áruházi host / hostess


  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Magyarország legnagyobb áruházláncába keresünk

host / hostess

munkatársakat.


Feladatok:
• Áruházi vásárlók megszólítása és tájékoztatása
• Piacvezető banki termékek ajánlása

Elvárás

• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Pontos, megbízható munkavégzés 

Értékelt kvalitások

• Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

• Bejelentett munkaviszony
• Folyamatos, hosszú távú együttműködés 
• Versenyképes díjazás, alapbér + jutalék
• Karrierlehetőség 

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest


CNC gépbeállító

Trenkwalder Kft

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest


Gépbeállító

Trenkwalder Kft

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...
Budapest