www.cvonline.hu

Áruházi értékesítő / hostess

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Exkluzív pénzügyi termék értékesítése

Feladatok:

  • Exkluzív pénzügyi termék személyes értékesítése áruházi vásárlók számára
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, ügyfelekkel és termékszolgáltatókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítésében szerzett tapasztalat szükséges
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség, vagy PSZÁF hatósági vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix órabér + jutalék (elérhető nettó jövedelem: 160.000-300.000 Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Állandó, nagy mennyiségű új ügyfél állomány, egyedi áruházi környezetben
  • Piacvezető pénzügyi termék kínálata
  • Intenzív marketingtámogatás, irodai infrastruktúra
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer, szakmai támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés ideje:
Egyeztetés szerint, változó nappali időszakban.

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal és a levél tárgyában a munkakör feltüntetésével az alábbi címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő