www.cvonline.hu

Áruházi értékesítő - Esztergom (Referenciaszám: TB-1580)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1060989

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos munkavégzés
  • Segítőkészség
  • Alapszintű MS Office használat, levelezési rendszer ismerete, használata
  • Az áruház nyitva tartásához igazodó beosztás szerinti munkavégzés

Feladatok:

  • Tanácsadás, információ az érdeklődők számára
  • Árufeltöltés, polcok tisztán tartása
  • Ártáblák kihelyezése, cseréje
  • Részvétel a továbbképzési programokon
  • A technikai berendezések szakszerű kezelése

Előny:

  • Szakmai tapasztalat, jó állóképesség, precizitás
  • Számítástechnikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozik, az ország egyik piacvezető barkácsáruházába keres kollégákat.

Jelentkezés módja: Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó TB-1580-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Sántik- Szász Annánál a 20/269-3898-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)