www.cvonline.hu

Áruházi asszisztens, Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Áruházi asszisztens
Vevőszolgálati munkatárs
(országosan)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Felmerülő problémák megoldása,
  • adminisztratív feladatok elvégzése,
  • felettes munkájának támogatása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Egyéb:

  • Az alábbi városokba keresünk munkatársakat
    • Budapest
    • Budaörs
    • Budakalász
    • Pécs
    • Nyíregyháza
    • Debrecen
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Baranya
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő