www.cvonline.hu

Áruházi adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1079922
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Barkácsáruház partnerünk újpesti telephelyére várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • Termékek scannelése
  • Termékek mennyiségének rögzítése (Excel táblázatban)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete (kiemelten EXCEL)
  • Precíz munkavégzés

Munkaidő: Az áruház nyitvatartásában

Előnyt jelent:

- Leltározásban szerzett tapasztalat
- Folyamatos munkavégzés a projekt végéig (2 hónap)
- PDT kezelésében való jártasság
- Exceles rögzítésban illetve, adattisztításban vagy ellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • órabér: bruttó 765 Ft

Jelentkezni Link megjelenítése" onclick="window.open(this.href, 'Regisztrci', 'resizable=no,status=no,location=no,toolbar=no,menubar=no,fullscreen=yes,scrollbars=no,dependent=no'); return false;">regisztráció-t követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!