www.cvonline.hu

Árugazdálkodási projektfelelős

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

A Media Markt Saturn Holding Magyarország Kft. a Media Markt kiskereskedelmi márkát és áruházláncot képviseli. Cégcsoportunk összesen 21 áruházzal rendelkezik Budapesten és több vidéki városban. Sikerünk kulcsa alapvetően a decentralizált struktúrában és munkatársaink elkötelezettségében rejlik.

A Media Markt Saturn Holding Magyarország Kft.

BUDAÖRSI központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyba:

ÁRUGAZDÁLKODÁSI  PROJEKTFELELŐS

Feladatok:

  • A cégcsoport árugazdálkodási rendszerének elméleti és gyakorlati ismerete
  • Az árugazdálkodási rendszer fejlesztésének lokális tesztelése, fejlesztési kérelmek megfogalmazása és továbbítása a német anyavállalat felé
  • Képzések megtartása, segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Új árugazdálkodási folyamatok kidolgozása, ezzel kapcsolatos dokumentáció elkészítése
  • A cégcsoporthoz tartozó Media Markt áruházak támogatása a készletnyilvántartás, számla ellenőrzés és a hozzá tartozó gazdasági események folyamatában (Folyamatos kapcsolattartás, igények rögzítése, felmerülő problémák kezelése)
  • Részvétel és együttműködés az informatikai projektfelelősi munkájában
  • Kapcsolattartás az anyavállalat központjával
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A fejlesztési folyamatok végig vitele az igények megfogalmazásától az üzemeltetésre átadásig
  • A rábízott projektek kapcsán feladatok elvégzése, esetleges felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • A projektek technikai támogatása, megvalósításának ellenőrzése, a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban (német nyelvtudás előny)
  • Fejlesztési és projektvezetési módszertanok alapszintű ismerete
  • Megbízhatóság, proaktív munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás, kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • nagyvállalatnál szerzett könyvelői/számlaellenőri tapasztalat
  • leltározási ismeretek, vonalkódos adatgyűjtők ismerete
  • pc alapú kasszarendszerek ismerete

FELKELTETTÜK ÉRDEKLŐDÉSÉT?

Fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük e-mailben továbbítsa az alábbi e-mail címre.

A beérkezett pályázati anyagokat bizalmasan kezeljük.

Jelentkezési határidő: 2014. július 20.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol