www.cvonline.hu

ÁRUGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 291413

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Szigetszentmiklósi logisztikai központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az Ön feladata:

  • rendelés, tervezés, szervezés, ellenőrzés a logisztikai központunk problémamentes és folyamatos áruellátása érdekében
  • beszállítókkal és üzletekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • elmúlt időszakok tapasztalatainak folyamatos figyelése, reagálás a változó kereskedelmi tendenciákra
  • a "training on the job" program keretében tapasztalt kollégák vezetésével felkészülés jövőbeni pozíciójára

Az Ön profilja:

  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • kereskedelemben vagy beszerzési/árudiszponálási területen szerzett tapasztalat előny
  • precíz önálló munkavégzés, határozott fellépés és jó szervezőképesség
  • jó kommunikációs és elemzőképesség
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • kiemelkedő fizetés, minimum évenkénti bérnövekedéssel
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja