www.cvonline.hu

ÁRUGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS - HEJŐKÜRT

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 782592

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÁRUGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS (HEJŐKÜRT)

Munkavégzés helye

Hejőkürti Logisztikai Központ

Az Ön feladata

  • rendelés, tervezés, szervezés, ellenőrzés a logisztikai központunk problémamentes és folyamatos áruellátása érdekében
  • beszállítókkal és üzletekkel történő folyamatos kapcsolattartása
  • "training on the job" program keretében tapasztalt kollégák vezetésével felkészülés jövőbeni pozíciójára

Az Ön profilja

  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • kereskedelemben vagy beszerzési területen szerzett tapasztalat előny
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés és jó szervezőképesség
  • jó kommunikációs és elemzőképesség
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • kiemelkedő fizetés, minimum évenkénti bérnövekedéssel
  • 100%-os utazási támogatás
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, az alább megadott postai címre küldje el pályázatát, vagy töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

Link megjelenítése

Lidl Magyarország Bt., Személyzeti Osztály, 1037 Budapest, Rádl árok 6

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja