www.cvonline.hu

Árugazdálkodási asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 923038

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Székesfehérvári logisztikai központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁRUGAZDÁLKODÁSI ASSZISZTENS

Az Ön feladata:

  • rendelés, tervezés, szervezés, ellenőrzés segítése a logisztikai központ problémamentes és folyamatos áruellátása érdekében
  • beszállítókkal és üzletekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • kiértékelések készítése
  • egyéb asszisztensi feladatok

Az Ön profilja:

  • felsőfokú végzettség ( lezárt tanulmányok)
  • középfokú német nyelvtudás ( írásban és szóban), angol nyelv ismerete előny
  • magas fokú MS Excel és számítástechnikai  ismeretek
  • jó kommunikációs  és elemző képesség , határozott fellépés
  • önálló/precíz/gyors munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, jó együttmükődési képesség
  • átlagon felüli szervező-,és kitűnő problémamegoldó képesség
  • magas fokú stressztűrő képesség , esetleges hétvégi munkavégzésre hajlandóság

 Amit kínálunk

  • változatos, színes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • étkezési hozzájárulás, Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása

Jelentkezni lehet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja