Áruforgalmi munkatárs határozott időre (2015. május 31-ig)(RT-6483)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 894732
lejárt

Kertészeti termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó megbízónk részére keresünk munkatársat
Rendelésekhez kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok ellátása; Vevőszolgálati munkatársak, beszerzési és logisztikai asszisztens munkájának támogatása; Raklap nyilvántartások vezetése Excelben; Nagykereskedőkkel, fuvarszervezőkkel való kapcsolattartás; Fuvarozók új NAV bejelentési kötelezettségének ellátása; Egyéb adatrögzítési és kapcsolattartási feladatok.

Elvárás:
Legalább középfokú végzettség;
Minimum fél év adminisztratív jellegű tapasztalat (előny ha mindez kereskedelmi környezetből származik);
Aktív angol vagy németnyelv-tudás;
Határozott idejű szerződés vállalása (május 31-ig, utána hosszabbítás várható)
Pontos, precíz munkavégzés;

Előny:
Kereskedelmi tapasztalat;
Felsőfokú végzettség.

Amit nyújtunk:
Szakmai fejlődési lehetőség;
Biztos vállalati háttér;
Jó csapat;
Változatos feladatok.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkavégzés helye