www.cvonline.hu

Áruforgalmi asszisztens

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

áruforgalmi asszisztens

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Az áruellátás szervezése és a készletek optimális szinten tartása.
  • Elemzések, statisztikák elkészítésében tevékeny közreműködés.
  • A telephelyek áruval kapcsolatos teljes körű adminisztratív controllingja.
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az értékesítési telephelyekkel.
  • Reklamációs áruk adminisztratív kezelése.
  • Időszakos leltárak lemenedzselése.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.
  • Tízujjas vakon való gépírás.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő