www.cvonline.hu

Áruforgalmi adminisztrátor (Refenciaszám: OE-1183)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 926967

A Man at Work Kft. elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó multinacionális partnercége számára keres áruforgalmi adminisztrátort.

Elvárások:

  • Min. középfokú gazdasági végzettség
  • Számlázási alapismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 1-3 éves szakirányú szakmai tapasztalat

Feladatok:

  •          Elektronikus áruátvétel készletkönyvelési támogatása
  •          Az áruházi készlettel járó adminisztrációs feladatok elvégzése
  •          Bejövő számlák ellenőrzése
  •          Kimenő számlák készítése (az eladótéri termékértékesítést kivéve)
  •          Kapcsolattartás az áruház vezetőivel, adategyeztetés
  •          Adategyeztetés a beszállító partnerek könyvelésével, adminisztrátoraival a vállalat érdekeinek figyelembe vétele mellett
  •          Leltározásban való aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  •          Azonnali munkába állási lehetőség
  •          Versenyképes bérezés
  •          Teljes munkaidős munkaviszony
  •          Modern, multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1183-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)