www.cvonline.hu

Árufeltöltő/eladó

  • A hirdetés 910 napja lejárt
Nagykereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársakat időszakos munkára:

Feladatok:
  • betanított munka
  • árukihelyezés az áruház több részlegén: csemege és hal osztály
  • vevők kiszolgálása, tájékoztatása
  • árufeltöltés, anyagmozgatás
  • értékesítés az adott aktuális elvárások és utasítások alapján
Elvárások:
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • erkölcsi bizonyítvány
Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés
Amit kínálunk:
  • Időszakos jellegű munkalehetőség
  • Jó munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Árufeltöltő-/eladó Szombathely) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Bővebb információ: 20/66 55 061
Helyek Szombathely
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő