www.cvonline.hu

Árufeltöltő

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Műszaki cikkek értékesítésével foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Árufeltöltő

Feladatok:

  • Műszaki cikkek kihelyezése, anyagmozgatás
  • Biztonsági előkészítés, lopásgátló felhelyezése a termékekre
  • Termékszigetek karbantartása, minta készülékek kihelyezése, beüzemelése
  • Értékesítő kollegák munkájának segítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség vagy eladói szakmunkásvizsga
  • Fizikai munkabírás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend
  • Előrelépési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Pólus Center bevásárlóközpont

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő