www.cvonline.hu

ÁRUFELTÖLTŐ

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Saját alkalmazásban, teljes munkaidőben történő foglalkoztatásban,

  gyakorlottal és áriusmerettel  rendelkező

KOMISSIÓZÓT,ÁRU FELTÖLTŐT,

   TARGONCÁST

keresünk Vegyes Élelmiszer Kereskedelmi raktárunkba.

Azok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek kellő   vegyi-és szárazáru kezelési tapasztalattal, gyakorlattal, termékismerettel, valamint legalább gyalogkíséretű targonca használattal.

Erkölcsi feddhetelenség feltétele az állás betöltésének.

Munkavégzés: Bp. XIX. kerület, Hofherr u.

Jelentkezését önéletrajzzal csatolt emailban várjuk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...