www.cvonline.hu

Árufeltöltő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 876606

Szeretnél szakmai gyakorlatot szerezni? Tenni akarsz az anyagi terveid megvalósításáért? Megoldást keresel a tanulmányaid finanszírozására? Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Multinacionális kereskedelmi partnerünkhöz keresünk diákokat az alábbi területre:

Árufeltöltő

Feladatok:

  • Árumozgatás raktári területen,
  • Termékek elhelyezése az eladótérben,
  • Csomagolóanyagok összegyűjtése, elhelyezése a megfelelő hulladéktárolóban,
  • A munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony,
  • Heti legalább 2 napon napi minimum 4-6 óra munkavégzés vállalása 6:00 - 22:00 óra között.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:
E-mail cím megjelenítése
Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Árufeltöltő - Miskolc