www.cvonline.hu

Árufeltöltő

  • A hirdetés tegnap lejárt

Partnercégünk saját állományába keresünk

Árufeltöltő

kollégát

Feladatok:

  • szakszerű árufeltöltés (megfelelő mennyiség, minőség)
  • felügyelni az áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást
  • az adott területen lévő rend fenttartása

Elvárások:

  • több műszakos munkarend vállalása
  • 8. általános iskolai végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • megbízhatóság, pontosság

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát! Várjuk jelentkezését!

Helyek Mosonmagyaróvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű