www.cvonline.hu

Árufeltöltő

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1175066

Üllői partnercégünk számára keresünk férfi munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a kiszedő soron termékek azonosítása mozgatása, elhelyezése
  • az árut tartalmazó dobozok felnyitásakor ügyelnie kell arra, hogy a termékek ne sérüljenek
  • a kiürült kartondobozok összegyűjtése azután a tömörítő présbe vagy a kialakított szállítópályára elhelyezése
  • a műszak végén munkaterületét tisztán és rendezetten köteles átadni a következő műszak részére.

Elvárások:
  • több műszakos munkarend és esetleges túlórák vállalása, (12 órás műszak is lehetséges!)
  • gyors munkavégzés
  • minimum 160 cm-es testmagasság

Juttatások:
  • alap bér: 840 Ft/óra; 18 h után: 1092 Ft/óra; túlóra: 1260 Ft/óra
  • kiváló munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • egyszerűsített foglalkoztatás (heti fizetés, TB és SZJA fizetés önbefizetés útján történik)
  • munkaidő: hétfőtől péntekig, több műszakos munkarendben

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el jelentkezését a fenti e-mail címre címre vagy hívja a 06-70-492-58-24-es telefonszámot!

Munkavégzés helye:
  • Üllő

Kategória
Régió
Pest