www.cvonline.hu

Árufeltöltő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Megbízható, terhelhető

Árufeltöltőket

keresünk.

Budapesten és környékén megbízható, terhelhető, precíz munkatársakat keresünk 2017.01.02-i kezdéssel.

Feladat:

  • árufeltöltés budapesti és Budapest környéki barkácsáruházakban.

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség vagy középfokú végzettség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magasemelői és/vagy targonca vezetői engedély
  • lapszabász gépkezelői engedély

Amit kínálunk:

  • napi munka 7.30-16.30-ig
  • hétvége szabad
  • bruttó 200.000 Ft
  • jó munkavégzés esetén bónusz lehetőségek
  • rendezett munkakörülmények
  • előrelépési lehetőség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz e-mailben a lenti e-mail címre küldve.

Munkavégzés helye Budapest és környéke
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Cégnév elrejtése

Villanyszerelő állás X. kerület (akár azonnali...
Budapest

ÁRUÁTVEVŐ, RAKTÁROS

HOPI Hungária Logisztikai Kft.

Kedves Álláskereső, a HOPI Hungária Logisztik...
Budapest

Sprinkler-szerelő

R+S Group

Németországi, Fuldai Központú munkaerő kölcsönz...