www.cvonline.hu

Árufeltöltő

  • A hirdetés 148 napja lejárt

Megbízható, terhelhető

Árufeltöltőket

keresünk.

Budapesten és környékén megbízható, terhelhető, precíz munkatársakat keresünk 2017.01.02-i kezdéssel.

Feladat:

  • árufeltöltés budapesti és Budapest környéki barkácsáruházakban.

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség vagy középfokú végzettség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magasemelői és/vagy targonca vezetői engedély
  • lapszabász gépkezelői engedély

Amit kínálunk:

  • napi munka 7.30-16.30-ig
  • hétvége szabad
  • bruttó 200.000 Ft
  • jó munkavégzés esetén bónusz lehetőségek
  • rendezett munkakörülmények
  • előrelépési lehetőség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz e-mailben a lenti e-mail címre küldve.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Árufeltöltő

Mind-Diák Szövetkezet

Ha szereted magad körül a rendet, ha érdekel a ...
Heves

Árufeltöltő

Human Centrum Kft.

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt tö...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Zala