www.cvonline.hu

Árufeltöltő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1051003

Nemzetközi szinten a leggyorsabban fejlődő áruházlánc megbízásából keresünk Vas megyei 6 áruházába DIÁKMUNKÁRA nappali tagozatos diákokat aktív vagy passzív hallgató jogviszonnyal az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • az árház különböző részlegein biztosítani a szakszerű árufeltöltést,
  • a készletek és a polcok folyamatos figyelemmel kísérése, utántöltése
  • fogyaszthatóság és minőség megőrzési idők figyelemmel kísérése
  • kézi erővel történő anyagmozgatás, sorba rendezés
  • estelegesen felmerülő takarítási feladatok ellátása

Elvárások:
  • egészségügyi alkalmasság
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • vevőközpontú szemlélet
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség, rugalmas időbeosztással
  • Összetartó, barátságos kollégák,
  • azonnali kezdési lehetőség
  • korrekt munkabér elszámolás és kifizetés

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a megadott e-mail címre!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas