www.cvonline.hu

Árufeltöltő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1014069

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületben lévő üzlete megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Doboz pakolás,
  • biztonsági előkészítés (pántolás, safer dobozba helyezés, riasztózás),
  • ártáblák megírása,
  • akciók ellenőrzése,
  • szortiment koncepció ellenőrzése (ársorrend, kategória kihelyezések, termék szigetek karban tartása, minta készülékek kihelyezése, beüzemelése, stb.)

Elvárások:
  • Középfokú végzettség, vagy eladói szakmunkásvizsga,
  • műszaki beállítottság,
  • megfelelő fizikai állapot,
  • árufeltöltésben szerzett tapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér,
  • fix bérezés, bejelentett munkajogviszony,
  • modern munkahelyi környezet.

Előnyök:
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben megfelel a követelményeknek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió