www.cvonline.hu

Árufeltöltő- Pénztáros diákmunka BUDAPEST

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1153763

Feladatok:

  • Pénztárosi, árufeltöltői, bolti kisegítői feladatok ellátása
  • Vásárlók készséges kiszolgálása/útbaigazítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18+ betöltött életkor

Juttatások:
  • Bruttó 849-1549 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes betanítás
  • Orvosi alkalmassági biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed várjuk jelentkezésed a megadott e-mail címre. [email]