www.cvonline.hu

Árufeltöltő munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 918957

Kereskedelmi partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Áruösszekészítés,
  • műszakvezető által kiadott feladatok ellátása.
Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • megfelelő fizikai állapot,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • időszakos jellegű munkalehetőség,
  • bér: bruttó 604Ft/óra.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, 8 órás munkavégzés, H-P 6:00-18:00 csúsztatott munkarendben.
Kapcsolat:
Referencia kód: BMÁ-04

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a referenciakód és pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Budaörs