www.cvonline.hu

Árufeltöltő munkatárs - részmunkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 883674

Kereskedelmi partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Árukihelyezés az áruház több részlegén,
  • vevők kiszolgálása,
  • polcok feltöltése, címkézése,
  • takarítási feladatok ellátása,
  • hulladékkezelés,
  • műszakvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása.
Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • megfelelő fizikai állapot,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • időszakos jellegű munkalehetőség,
  • Bejárás céges busszal Újpest városközponttól.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Részmunkaidő (heti 30 óra, 2 műszakos munkarendben)
  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület
Kapcsolat:
Referencia kód: BMÁ-02
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a referenciakód és pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése