www.cvonline.hu

Árufeltöltő-komissiózó (áruösszekészítő)

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. munkatársat keres

Árufeltöltő-komissiózó

(áruösszekészítő)

munkakörbe

Budapest XI. kerületi és pécsi raktáráruházunkba keresünk árufeltöltő-komissiózó kollégát.
Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik raktáráruházban legalább egyéves árufeltöltői, komissiózó gyakorlattal rendelkeznek.

Feladatok:

  • az érkező áru átvétele
  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tárolóhelyek között az áru étrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • megrendelt termékek összeászedése
  • cimkézés
  • a kötelező leltáron való részvétel

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • jó térbeli tájékozódás
  • megbízhatóság, önállóság

Előny:

  • targoncavezetői engedély
  • jó kommunikációs készség
  • jó fizikum
  • frissáru komissiózás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 6. és Pécs

Helyek Budapest
Pest
Pécs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő