www.cvonline.hu

Árufeltöltő, kiszolgáló, raktári áru összekészítő

  • A hirdetés 639 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Csemege osztály - árufeltöltő kiszolgáló

Hús és hentesáru - árufeltöltő, kiszolgáló

Édesség- pékáru - árufeltöltő, kiszolgáló

Raktári áru összekészítő - raktározási tapasztalattal

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső árumozgatás, tárolás
  • Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Ártáblák, vevőtájékoztató táblák igénylése és kihelyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pontosság, önálló munkavégzés
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány előny

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr,

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével –  az alábbi e-mail címre.
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő