www.cvonline.hu

Árufeltöltő - Győr (Referenciaszám: OE-1362)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.
Hirdetés azonosító: 990862

Feladatok:

  • Elektronikai termékek eladótérben történő elhelyezése
  • Áruházi rend fenntartása
  • Vásárlók üdvözlése, tájékoztatása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Erős fizikum
  • Fizikai munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Modern, multinacionális környezet
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. elektronika termékek forgalmazásával foglalkozó partnercége részére keres főállású munkatársakat árufeltöltő munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1362-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon van lehetőség, vagy személyesen Győrben az Attila utca 6-os szám alatt.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő