www.cvonline.hu

Árufeltöltő (frissáru osztály)

  • A hirdetés 405 napja lejárt

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. munkatársat keres

munkakörbe

Budapest XI. kerületi élelmiszer nagykereskedelmi raktáráruházunkba keresünk két fő árufeltöltő kollégát frissáru osztályra.

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tárolóhelyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • a kötelező leltáron való részvétel

Elvárások:

  • precizitás, pontos munkavégzés
  • jó térbeli tájékozódás
  • megbízhatóság, önállóság

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • jó fizikum
  • árufeltöltés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + teljesítményarányos bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria
  • csapatmunka
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 6.