www.cvonline.hu

Árufeltöltő (frissáru, ital, vegyi osztály)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Reál Hungária Élelmiszer Kft.

munkatársat keres

munkakörbe

Budapest XI. kerületi élelmiszer nagykereskedelmi raktáráruházunkba keresünk árufeltöltő kollégát frissáru, italáru, vegyiáru osztályra.

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tárolóhelyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • a kötelező leltáron való részvétel

Elvárások:

  • precizitás, pontos munkavégzés
  • jó térbeli tájékozódás
  • megbízhatóság, önállóság

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • jó fizikum
  • árufeltöltés területén szerzett tapasztalat
  • targoncás vizsga

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + teljesítményarányos bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria
  • csapatmunka
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés ideje:

Hétköznap hétfőtől-péntekig, heti 40 óra.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 6.

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest