www.cvonline.hu

Árufeltöltő - diákmunka

  • A hirdetés 1067 napja lejárt
Budapesti műszaki áruházba keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Árufeltöltés,
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollégákkal,
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Betöltött 18. életév,
  • Megbízhatóság, jó állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 667 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 20. kerület
  • Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig 10:00 és 20:00 között, napi 8 órában
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre, ezen felül megjegyzésként írd meg ráérésed: E-mail cím megjelenítése
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: MM-MEGA