www.cvonline.hu

Árufeltöltő - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 869782

Budapesti műszaki áruházba keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Árufeltöltés,
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollégákkal
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Betöltött 18. életév,
  • Megbízhatóság, jó állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 595 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület
  • Munkavégzés ideje: Hétfőtől vasárnapig 10:00-18:00-ig, heti 2-3 nap
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre, ezen felül megjegyzésként írd meg ráérésed: E-mail cím megjelenítése
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: MM-POL