www.cvonline.hu

Árufeltöltő Budapest, Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 659661

Örs vezér téri áruházba keresünk diákokat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Árufeltöltés,
  • Áru összekészítés,
  • Csomagolóanyag és üres raklapok összegyűjtése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 595 Ft óránként,
  • Belépés folyamatosan,
  • Azonnali kezdés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: beosztás szerint, hétfőtől vasárnapig, 05.00-09.00. (14.ker.)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: IKE 00